Zdjęcia Grodzisk od Marka_4-min

Nasza firma powstała z połączenia wiedzy zdobytej w pracy w dużej firmie ubezpieczeniowej oraz wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy. Klienci naszego serwisu Daytona Motors coraz częściej dopytywali się, dlaczego nie oferujemy ubezpieczeń komunikacyjnych, które byłyby dla nich bardzo wygodnym dodatkiem do całego szeregu usług, które dotychczas oferowaliśmy. Po przemyśleniu tego pomysłu oraz wielu rozmowach z potencjalnymi klientami doszliśmy do wniosku, że na lokalnym rynku jest miejsce dla nowej, prężnej i proaktywnej Agencji Ubezpieczeń. Zaprosiliśmy do naszego zespołu Anię, która wiele lat spędziła pracując dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych i w ten sposób powstała Agencja Daytona Ubezpieczenia.

Naszym marzeniem jest stworzenie sieci lokalnych profesjonalnych Agencji Ubezpieczeń, które proaktywnie i kompleksowo zadbają o potrzeby naszych klientów. Jednym z głównych wyzwań z jakimi nasi klienci spotykają się podczas współpracy z firmami ubezpieczeniowymi jest relatywnie bierne podejście agencji ubezpieczeniowych do obsługi klienta. Zbyt często to klienci muszą szukać firmy ubezpieczeniowej i przypominać o kończących się ubezpieczeniach.

Aby zaoferować naszym klientom najlepsze i najnowsze produkty ubezpieczeniowe w przystępnych cenach, zdecydowaliśmy się podjąć współprace z dwoma renomowanymi multi-agencjami ubezpieczeniowymi, które swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i najlepszymi dostępnymi na rynku technologiami pomagają nam dostosować ofertę dla naszych klientów. Dzięki takiej współpracy mamy możliwość szybkiego porównania ofert ubezpieczeniowych u ponad 20 ubezpieczycieli, co gwarantuje szeroki wybór atrakcyjnych ubezpieczeń dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Naszym dodatkowym atutem jest połączenie naszych usług z serwisem Daytona Motors, dzięki czemu mamy możliwość oferowania unikalnych promocji i produktów powiązanych z serwisowaniem samochodów naszych klientów.

Ania Łojko – Pracuje w oddziale w
Grodzisku, ale zajmuje się codzienną
koordynacją prac całej Agencji. Przez wiele
lat Ania szlifowała swoją wiedzę i
doświadczenie w najwiekszych firmach
ubezpieczeniowych. Dzięki temu świetnie
poznała nie tylko produkty ubezpieczeniowe
oraz ich sprzedaż, ale również proces
likwidacji szkód ubezpieczeniowych i
wypłaty odszkodowań.
Duża wiedza o likwidacji ubezpieczeń na
życie i zdrowia, bardzo pomaga Ani dobrać
odpowiednie produkty dla naszych klientów
oraz przewidzieć i zapobiec potencjalnym
problemom przy wypłacie ubezpieczenia.
Klienci cenią Anię za jej cierpliwość i czas
który poświęca nie tylko na wyszukanie
najlepszej oferty, ale również na wyjaśnienie
wszelkich zawiłości w bardzo przystępny
sposób.

Numer licencji: 11676584/P

Kasia Pakłos – Na co dzień dzieli swój czas pomiędzy oddziałem w Grodzisku i Milanówku. Kasia jest z nami od ponad 3 lat i specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz mieszkań i domów.

Kasia uwielbia się uczyć nowych rzeczy i dużo czasu poświęca na zdobywanie wiedzy zarówno o produktach ubezpieczeniowych jak również z zakresu obsługi klienta, mediów społecznościowych i innych zagadnień powiązanych z prowadzeniem Agencji Ubezpieczeń.

Zrozumienie potrzeb klienta jest kluczowym elementem w Kasi codziennej pracy i klienci właśnie doceniają Kasię za to, że potrafi się dostosować nie tylko do ich indywidualnej sytuacji, ale również do preferowanego stylu komunikacji i pracy.

Numer licencji: 11678241/P

Artur Klepacz – większość czasu spędza poza biurem skupiając się na wspieraniu pozostałych członków zespołu. Strategia rozwoju Agencji oraz koncepcja ciągłego doskonalenia usług i oferowanych produktów to są rzeczy, o których Artur mógłby rozmawiać godzinami.

Pracując z przedstawicielami regionalnymi z Towarzystw Ubezpieczeniowych, członkami naszego zespołu oraz klientami Artur ciągle poszukuje informacji i sposobów na lepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz dostosowania pracy Agencji, aby skupiaćsię na całościowym aspekcie interakcji z klientem, a nie tylko na produkcie ubezpieczeniowym.

Długoletnie doświadczenie w pracy konsultanta biznesowego pomaga Arturowi patrzeć na prace Agencji holistycznie i wprowadzać nowoczesne rozwiązania i metody pracy.

Numer licencji: 11671523/P