Nasza firma powstała z połączenia wiedzy zdobytej w pracy w dużej firmie ubezpieczeniowej oraz wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy. Klienci naszego serwisu Daytona Motors coraz częściej dopytywali się, dlaczego nie oferujemy ubezpieczeń komunikacyjnych, które byłyby dla nich bardzo wygodnym dodatkiem do całego szeregu usług, które dotychczas oferowaliśmy. Po przemyśleniu tego pomysłu oraz wielu rozmowach z potencjalnymi klientami doszliśmy do wniosku, że na lokalnym rynku jest miejsce dla nowej, prężnej i proaktywnej Agencji Ubezpieczeń. Zaprosiliśmy do naszego zespołu Anię, która wiele lat spędziła pracując dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych i w ten sposób powstała Agencja Daytona Ubezpieczenia.

Naszym marzeniem jest stworzenie sieci lokalnych profesjonalnych Agencji Ubezpieczeń, które proaktywnie i kompleksowo zadbają o potrzeby naszych klientów. Jednym z głównych wyzwań z jakimi nasi klienci spotykają się podczas współpracy z firmami ubezpieczeniowymi jest relatywnie bierne podejście agencji ubezpieczeniowych do obsługi klienta. Zbyt często to klienci muszą szukać firmy ubezpieczeniowej i przypominać o kończących się ubezpieczeniach.

Aby zaoferować naszym klientom najlepsze i najnowsze produkty ubezpieczeniowe w przystępnych cenach, zdecydowaliśmy się podjąć współprace z dwoma renomowanymi multi-agencjami ubezpieczeniowymi, które swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i najlepszymi dostępnymi na rynku technologiami pomagają nam dostosować ofertę dla naszych klientów. Dzięki takiej współpracy mamy możliwość szybkiego porównania ofert ubezpieczeniowych u ponad 20 ubezpieczycieli, co gwarantuje szeroki wybór atrakcyjnych ubezpieczeń dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Naszym dodatkowym atutem jest połączenie naszych usług z serwisem Daytona Motors, dzięki czemu mamy możliwość oferowania unikalnych promocji i produktów powiązanych z serwisowaniem samochodów naszych klientów.